Блог Виходцева Геннадія

Біографія, новини, суспільні проекти

Доброчинність, як частина генетичного коду Геннадія Виходцева та Групи компаній Фокстрот

Практично кожна компанія або бізнесмен, які сповідують принципи КСО (корпоративної соціальної відповідальності) в період пандемії коронавірусу долучилися до благодійності. Не осталась у стороні й Група компаній Фокстрот, генеральним директором є Виходцев Геннадій Анатолійович. Титульний бренд ГКФ  –  торгівельна мережа Foxtrot  –  одразу ж законтрактувала 2 пересувних комплекси для реанімації та анестезії. Це вже знані всіма українцями апарати ШВЛ або апарати штучного дихання. Як тільки техніка будет доставлена до Києва, як її тут же передадуть в некомерційні медичні заклади. Планується, що один з апаратів ШВЛ потрапить до військового шпиталю. 

 –  2 апарати ШВЛ  –  наш вклад у боротьбі з припиненням поширення вірусу COVID-19,  –  відкоментував потенційне надходження цінного обладнання Геннадій Виходцев, генеральний директор та співзасновник ГКФ.  –  Наша компанія постійно займається волонтерством. 10 років назад ми включилися до світового еко-руху, а у 2014 році долучилися до всеукраїнської підтримки захисників України. Пишаюся тим, що дотичний до корпоративного волонтерського руху “Хочу допомогти!”. Вже 6 років волонтери допомагають нашим воїнам ліками, грошима, побутовою технікою та засобами зв’язку!

Саме тому паралельно до контрактування 2 пересувних комплексів для реанімації та анестезії Gennady Vykhodtsev ініціював закупівлю партії противірусних ліків. Вони були доставлені до районної лікарні Іванково. Це  –  Київська область. А ще це так звана мала батьківщина  Геннадія Виходцева. Саме тому бізнесмен завжди підтримує місцеву громаду. Наразі лікарня районна лікарня отримала ліки, фізрозчини та медичні препарати, які потрібні для лікування коронавірусу по пропрацьований іноземними лікарями медичним протоколам.  

Вже 25 років у партнерах Gennady Vykhodtsev та співзасновниках Фокстроту  є український бізнесмен Валерій Маковецький. Він підтримує будь-які добрі справи та наміри свого давнього партнера по бізнесу. Саме тому 2 апарати ШВЛ та ліки, закуплені під час коронакризи 2020 року,  –  це лише один з епізодів доброчинності, яка відбувається під корпоративним дахом ГКФ.

Фокстротівська команда волонтерів за підримки Виходцева

Засади волонтерства у ГКФ були сформовані одинадцять років тому. У компанії започаткували проект Зелений офіс. Шеф  –  Виходцев Геннадій Анатолійович  –  став одним з перших корпоративних волонтерів. На початках, у 2009 році, команда корпоративних волонтерів ГКФ складалася з 5 людей. Згодом до них підтягнулися інші, небайдужі до стану довкілля, співробітники ГКФ. Тому сьогодні число активістів корпоративної команди волонтерів Виходцева Геннадія нараховує більше 200 людей та ще 500 є прихильниками всіх еко-активностей у “Зеленому офісі” Групи компаній Фокстрот.

Чим займається Зелений офіс? 

  1. Збирає відпрацьований папір задля переробки.
  2. Економно використовує прісну воду у роботі офісів.
  3. Раціонально використовує електроенергію  –  режими ПК, світло, роботи кондиціонерів.
  4. Збирає на переробку пластикові кришечки.
  5. Озеленює офісне приміщення та територію біля головного офісу ( гроші на закупівлю саджанців беруть з грошей, які отримали за здачу макулатури).

Частина грошей, зароблених Зеленим офісом, спрямовується на інші благодійні проекти. 

Справжнім “вибухом” стало бажання працівників компанії долучитися до волонтерського руху “Хочу допомогти” у 2014 році. Компанія, власне Gennady Vykhodtsev з Valery Makovetsky, працівники шляхом участі у ярмарках збирали кошти на допомогу захисникам України. Корпоративні волонтери провели або взяли участь у  70 акціях. Сумарно було зібрано близько 600 тисяч гривень. На ці гроші була здійснена адресна допомога. Наприкінці 2018 року Виходцев Геннадій вручив Подяки активістам руху “Хочу допомогти!”.

Таким чином доброчинність у Групі компаній Фокстрот започатковується та підтримуються засновниками компанії. А Виходцеву та Маковецькому вдалося зібрати колектив, який має спільні цінності та добрі наміри.


touch1

Наверх