Блог Виходцева Геннадія

Біографія, новини, суспільні проекти

Геннадій Виходцев: Фокстрот домовився щодо потенційного співробітництва у сфері цифрової трансформації рітейлу з Microsoft Україна

Геннадій Виходцев та партнери з трансформації рітейлу

Група компаній «Фокстрот» (співзасновник Геннадій Виходцев), яка розвиває бренд відомого ритейлера електроніки й побутової техніки, розпочала  переговори з Microsoft Україна  про потенційне співробітництво у  галузі модернізації інформаційних систем. Основними напрямками потенційного партнерства визначена допомога у цифровій трансформації, впровадженні ритейл-інновацій та сучасних технологій на базі платформ Microsoft. З цією метою сторони (Геннадій Анатолійович Виходцев та його партнер по бізнесу Валерій Маковецький, а також Ян Петер Де Йонг, директор «Microsoft Україна») підписали Меморандум про взаєморозуміння.

У 21-му столітті перед роздрібними продавцями стоїть завдання рівня “виживання”  –   впроваджувати новації цифрової економіки. Адже сучасні клієнти хочуть та очікують від ритейлера забезпечення можливості купляти товари вдома, на роботі, у метро, на заправці, на пляжі чи в горах, у будь який зручний для себе час. Відповідність рівню свободи споживача стала передумовою змін рітейлерів: більш ретельного знайомства зі споживачем, його очікуваннями та перебудови власної бізнес-моделі, що здатна забезпечити стійкий прибуток та лідерство. 

Ян Петер Де Йонг, директор «Microsoft Україна», вважає, що “успіх у сфері рітейлу залежить від того, як компанії використовують технології та інформацію у своєму бізнесі, аби не тільки краще розуміти своїх клієнтів, але й краще обслуговувати їх завдяки розширенню можливостей своїх співробітників та створення так званого інтелектуального ланцюжка постачання й переосмислення досвіду роздрібу”. 

Інтелектуальні інструменти Microsoft (програми, додатки) успішно впроваджуються у роботу багатьох торгових мереж світу. Додатки з підтримкою штучного інтелекту дозволяють створювати персоналізовані пропозиції для кожного клієнта. Розуміння потреб і очікувань покупців лежить в основі кожної успішної стратегії роздрібної торгівлі. Тільки такий підхід дає компаніям можливість налагодити тісні зв’язки з клієнтами та забезпечити стійкий прибуток бізнесу. 

Співзасновники ГК «Фокстрот» Геннадій Виходцев та його партнер по бізнесу Валерій Маковецький  вважають ключовим інструментом сучасної роздрібної торгівлі  її діджіталізацію. Адже успіх рітейлерів залежить від використання інноваційних технологій: тільки цифрові рішення дадуть продавцеві розуміння інтересів клієнтів та налагодять  інтелектуальний ланцюжок постачання.

 –  Навесні Майкрософт допоміг ГКФ ефективно пройти локдаун, надавши у безкоштовне користування 6000 ліцензій Microsoft Office 365. Це дало можливість ефективно організувати віддалену роботу та використовувати сучасні засоби комунікацій і офісної роботи,  –  розповідає голова ради засновників Групи компаній Фокстрот Геннадій Виходцев.   –  Сподіваюся, що подальша співпраця з Майкрософт дасть новий досвід ринку роздрібної торгівлі електронікою і побутовою технікою в України у цілому та допоможе вивести на новий рівень досвід взаємодії з клієнтами і якість їх обслуговування. 

  –  Тільки цифрові рішення є запорукою успіху розвитку омніканального формату рітейлера,  –  підтримує партнера голова наглядової ради «Фокстрот» Валерій Маковецький.  –  Використання хмарних технологій дозволить ГКФ першими в Україні пілотувати передові інновації Майкрософт, що впроваджуються в усьому світі. За допомогою продуктів від нашого цифрового партнера ми зможемо ефективніше здійснювати аналіз великих обсягів інформації, зібраних за допомогою інтернету речей у роздрібних магазинах, й поліпшити досвід взаємодії з клієнтами і партнерами. 

Передбачено, що у майбутньому сторони визначать найбільш ефективні сфери й формати співпраці.

Пояснення до Меморандуму

Підписанти Меморандуму прямо погоджуються, що для здійснення Потенційного співробітництва, як передбачено Підписантами у Меморандумі, Підписанти повинні будуть на наступному етапі укласти окрему угоду (угоди).

Справжній Меморандум не є угодою, яка може бути приведена у виконання у примусовому порядку, а мається на увазі Підписантами лише як вираз їх поточних намірів.  Жодна зі сторін не планує створювати будь-які юридичні права або зобов’язання для будь-якої сторони, у тому числі вимагати надалі укладення будь-якої зобов’язувальної угоди. Тільки письмова ліцензійна угода, підписана Microsoft Ireland Operations Limited, може створити ліцензійну угоду між Microsoft і її клієнтом, яка має обов’язкову юридичну силу.

touch1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх